Společnost NORTHERN DESIGN s.r.o., je významným distributorem potahových látek, matracových úpletů a nábytkového kování. Naše společnost byla založena 2. února 2007 a prvních 9 let své existence podnikala pod názvem Haugen CZ s.r.o., který byl de facto odvozen od jména norského společníka.

Od 18. února 2016 přicházíme na trh s novým jménem a logem. Budeme se snažit, aby společnost NORTHERN DESIGN byla vnímána jako silný a spolehlivý partner pro naše zákazníky i dodavatele. Rádi bychom, aby nový název nesl nejen určitou symboliku s místem, kde se celý koncept naší firmy zrodil, ale také vystihoval to, že chceme přinášet na trh nové zajímavé produkty a řešení pro výrobce nábytku a matrací.

Naše firma je tvořena zkušeným týmem kreativních pracovníků, z nichž někteří mají již 20 let praxe v textilním oboru. Snažíme se naslouchat a realizovat potřeby svých zákazníků.

Naši nabídku tvoříme v souladu s nejnovějšími evropskými trendy. Zastupujeme významné světové výrobce a díky tomu přinášíme svým zákazníkům novinky se světa bytového textilu, matracových úpletů a nábytkového kování mezi prvními. Díky propracovanému logistickému systému se nám daří dodat zboží rychle a levně k našim odběratelům. Kromě tuzemských výstav pravidelně také navštěvujeme mezinárodní veletrhy v Německu, Belgii, Turecku i Švédsku, kde sbíráme nápady a novinky v oblasti textilu či nábytku.

Jsme firmou operující po celé Evropské unii, ale i mimo ní. Sídlo firmy je na ulici Bezručova 1656, v Hlinsku v Čechách, v malebném městečku s bohatou textilní tradicí na Českomoravské vysočině.